RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pijany kierowca skasował fotoradar

Publikacja: Czwartek, 8 maja (12:15) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

26-letni kierowca jadąc w Toruniu w kierunku Bydgoszczy na ulicy Broniewskiego nagle zjechał z pasa ruchu na pobocze, ściął przydrożne drzewo i uderzył w fotoradar straży miejskiej. Okazało się, że był pijany. Miał prawie 1,5 promila.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 18.15 w Toruniu przy ul. Broniewskiego. 26-letni kierowca jadący w kierunku Bydgoszczy nagle zjechał  z pasa jezdni i uderzył w przydrożne drzewko, a następnie w stojący nieopodal fotoradar straży miejskiej, wart kilkaset tysięcy złotych.

Mężczyznę miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. Teraz mężczyźnie oprócz utraty prawa jazdy może grozić do 2 lat więzienia.

(j.)

 

Źródło: RMF/Policja

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: