RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pijany kierowca autobusu wiózł 20 pasażerów

Publikacja: Piątek, 2 września (17:38) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

Policja w Namysłowie na Opolszczyźnie zatrzymała pijanego kierowcę autobusu. Wiózł dwudziestu pasażerów.

Kierowca autobusu wpadł podczas kontroli przeprowadzanej w ramach działań "Trzeźwy poranek". Dokładny pomiar wskazał, że 50-latek miał blisko promil alkoholu w organizmie. W takim stanie wiózł 20 pasażerów. 

Funkcjonariusze zatrzymali pijanemu kierowcy prawo jazdy. 

Mężczyźnie grozi do 2 lat więzienia, sądowy zakaz kierowania pojazdami oraz wysoka grzywna.

(mal)

Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: