RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pijany 14-latek za kierownicą samochodu

Publikacja: Wtorek, 24 grudnia (14:27) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Policjanci z ostrołęckiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej volkswagena. Jak się okazało, za kierownicą siedział pijany nastolatek.

Policjanci z drogówki zatrzymali volkswagena do rutynowej kontroli. Mundurowi sprawdzili trzeźwość kierującego i okazało się, że miał on 1,2 promila alkoholu we krwi.

Szybko udało się także ustalić, że kierujący ma tylko 14 lat. Chłopak zabrał kluczyki do samochodu swojemu dziadkowi, kiedy starszy mężczyzna spał.

Teraz nastolatek stanie przed sądem rodzinnym.

Źródło: RMF FM
Tagi: policja

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: