Wczoraj po godzinie 11 na skrzyżowaniu Roosevelta i Narutowicza w Inowrocławiu doszło do kolizji dwóch samochodów. W jednym z nich była pani asesor z miejscowej prokuratury.
Kobieta była na pasie do jazdy na wprost, z którego skręciła jednak w lewo, co w efekcie doprowadziło do wypadku. Nie poczekała na policję, tylko uciekła.
Po jakimś czasie kobieta została odnaleziona - pijana.Już wczoraj miejscowy prokurator zawiesił asesor w czynnościach, a dziś prokurator krajowy zwolnił ją z pracy. To konsekwencje służbowe. Teraz byłą panią asesor czekają oczywiście jeszcze konsekwencje karne.
(mpw)