Samochód marki audi wyjeżdżając z drogi podporządkowanej wjechał pod prawidłowo jadącego busa. Dwie osoby z audi oraz kierowca i dwóch pasażerów busa zostało odwiezionych do szpitali - powiedziała podinsp. Małgorzata Barska z policji w Zielonej Górze.
Trasa była zablokowana. Policja wyznaczyła objazd przez Trzebiechów.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.