RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Odnalazła się 17-latka z Małopolski

Opracowanie: Publikacja: Wtorek, 18 stycznia (20:01) Aktualizacja: Środa, 19 stycznia (08:00)

Policja przez kilka godzin poszukiwała zaginionej 17-latki z Niepołomic w Małopolsce. Dziewczyna wyszła z domu we wtorek po godzinie 13. Na szczęście odnalazła się, chociaż na razie policja nie ujawnia w jakich okolicznościach.


Policja prosiła o pomoc w znalezieniu nastolatki. Opublikowano jej zdjęcie oraz dane.

17-latka odnalazła się. Na razie funkcjonariusze nie ujawniają szczegółów.


Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: