Na drodze S6 na wysokości Gdańska przewróciła się ciężarówka. Jedna osoba została ranna. Trasa w kierunku Łodzi jest zablokowana.

Na wysokości Gdańska przewrócona ciężarówka całkowicie zablokowała drogę S6. To obwodnica Trójmiasta, a utrudnienia dotyczą trasy w kierunku Łodzi.

Jak poinformował rzecznik wojewódzkiej straży pożarnej Łukasz Płusa, w zdarzeniu ucierpiała jedna osoba. To kierowca ciężarówki - został już przewieziony do szpitala.

Przewrócona ciężarówka na obwodnicy oznacza paraliż komunikacyjny w Gdańsku.

Trasa będzie nieprzejezdna co najmniej do godziny 18:00.

Policja wytoczyła objazd ulicami Jabłoniową, Przywidzką i Staromiejską, ale to raczej nie rozwiążę problemów kierowców. Ten objazd już jest zakorkowany w obie strony.

Policja apeluje, by wszyscy jadący w kierunku A1 zjeżdżali z obwodnicy ulicą Spacerową, Słowackiego lub aleją Armii Krajowej. Ta ostatnia także stoi już w kilku kilometrowym korku - od samej obwodnicy do skrzyżowania z Havla.

Na miejsce wypadku z Tczewa straż pożarna ściąga specjalistyczny dźwig, który ma podnieść tira.

Na wysokości Gdańska przewrócona ciężarówka całkowicie zablokowała drogę S6. To obwodnica Trójmiasta, a utrudnienia dotyczą trasy w kierunku Łodzi.Jak poinformował rzecznik wojewódzkiej straży pożarnej Łukasz Płusa, w zdarzeniu ucierpiała jedna osoba. To kierowca ciężarówki – został już przewieziony do szpitala. Na miejscu pracuje pięć zastępów strażackich. Nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia.

 

Opracowanie: