Kolejna osoba została zatrzymana w sprawie zabójstwa 20-latka w Kwidzynie. W piątek po południu, na jednej z ulic miasta mężczyzna został postrzelony. Zmarł w szpitalu. Wczoraj zatrzuty zabójstwa usłyszała trójka młodych mieszkańców powiatu kwidzyńskiego.

Nowy zatrzymany to także młody mężczyzna w wieku około 20 lat. Kryminalni dotarli do niego już wczoraj, dopiero dziś jednak policja oficjalnie potwierdza ten fakt. Mężczyzna najpewniej dziś zostanie przesłuchany. Nie można wykluczyć, że jemu także zostanie przedstawiony zarzut morderstwa. Będzie już czwartym podejrzanym o zabójstwa 20-latka.

Prokuratorzy zakładają, że cała grupa działała wspólnie i w porozumieniu. Żaden z trzech wcześniej zatrzymanych mężczyzn nie przyznał się jednak winy. Wszyscy wczoraj wieczorem zostali tymczasowo aresztowani. Sekcja zwłok 20-latka potwierdziła, że przyczyną śmierci był rana postrzałowa brzucha.

W weekend ws. zabójstwa w Kwidzynie zatrzymano jeszcze 2 osoby - po przesłuchaniu zwolniono je bez postawienia zarzutów.

Śledztwo w sprawie zabójstwa przejęła Prokuratura Okręgowa w Gdańsku.

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.

(MN)