Seria niebezpiecznych zdarzeń na polskich drogach. Sześć osób zostało rannych na krajowej "12" między dolnośląskimi miejscowościami Szlichtyngowa i Jędrzychowice. Zderzyły się tam dwa samochody. Informacje o wielu wypadkach i utrudnieniach w innych regionach kraju dostawaliśmy w niedzielę na Gorącą Linię RMF FM. Zobaczcie naszą relację minuta po minucie.

Aby odświeżyć stronę lub włącz automatyczne odświeżanie :


21:13

Zderzenie trzech samochodów osobowych na A4 między węzłami Bochnia i Targowisko w Małopolsce. Nie ma informacji o rannych. Zablokowany jest jeden pas w kierunku Krakowa. 

21:00

Utrudnienia na drodze krajowej numer "9" na odcinku Tarnobrzeg-Kolbuszowa. W miejscowości Nowa Dęba na Podkarpaciu zderzyły się dwie osobówki. Wprowadzony został ruch wahadłowy.

20:40

Jedna osoba została ranna w wypadku na krajowej "jedynce". Między węzłami Piotrków Trybunalski Południe i Kamieńsk zderzyły się dwie osobówki. Zablokowany jest jeden pas w kierunku Piotrkowa Trybunalskiego. 

20:07

Na drodze krajowej numer "19" - na podkarpackim odcinku Nisko-Sokół Małopolski - nastąpiło zderzenie osobówki z motocyklem. Do wypadku doszło w miejscowości Jeżowe. Jedna osoba została ranna. Wprowadzony został tam ruch wahadłowy.

19:30

Wypadek na A4 na odcinku Wrocław - Katowice pomiędzy miejscowościami Łany a Kleszczów. Samochód osobowy uderzył w bariery. Nie ma informacji o poszkodowanych.

19:11

Samochód stanął w ogniu na A4, na pasie z Wrocławia w stronę Katowic. Tworzy się spory korek - ostrzegacie dzwoniąc na Gorącą Linię RMF FM. 


19:00

Utrudnienia na drodze krajowej numer "84" na Podkarpaciu. Wprowadzono wahadło na odcinku Lesko-Ustrzyki Dolne. W miejscowości Ustianowa zderzyła się osobówka z motocyklem. Niegroźnie ranny został prowadzący jednoślad.

18:55

Wypadek na drodze krajowej numer "82". W miejscowości Łęczna - w pobliżu Osiedla Kolonia Trębaczów - doszło do zderzenia dwóch osobówek. Ucierpiała jedna osoba. Wprowadzono ruch wahadłowy.

18:52

Sześć osób zostało rannych w wypadku na krajowej "12" między dolnośląskimi miejscowościami Szlichtyngowa i Jędrzychowice. Na wysokości Jędrzychowic zderzyły się dwa samochody. 

18:44

Uwaga kierowcy podróżujący krajową "ósemką" na Podlasiu! W pobliżu miejscowości Krasne Stare (odcinek Białystok-Augustów) zderzyły się dwa auta. Jedna osoba została ranna. Trasa jest w tym miejscu zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 20:30.

17:50

Po wypadku zablokowana jest trasa krajowa numer 7 - za Nowym Dworem Gdańskim w kierunku Gdańska. Doszło tam do czołowego zderzenia osobówki z autem dostawczym. Ucierpiały co najmniej dwie osoby.

17:20

Utrudnienia są też na A4 między węzłami Budziszów-Udanin na Dolnym Śląsku. Tam zderzyły się dwa samochody osobowe. Nie ma informacji o osobach poszkodowanych. Zablokowany jest jeden pas w kierunku Wrocławia. 

16:44

Trzy osoby zostały ranne w wypadku na krajowej "12" w miejscowości Poniatów w Łódzkiem. To odcinek Piotrków Trybunalski-Sulejów. Zderzyły się tam dwa auta. Ruch odbywa się wahadłowo.

15:58

Niebezpieczne zdarzenie na krajowej "11" w pobliżu miejscowości Bobulice w Zachodniopomorskiem. Zderzyły się trzy samochody osobowe. Jeden z nich dachował. Ranna została jedna osoba. 

15:15

W Radomierzycach na Dolnym Śląsku zderzyły się czołowo dwa auta. Nie wiadomo na razie, czy ktoś został ranny. Na miejscu pracują strażacy. 

15:06

Kolejne niebezpieczne zdarzenie w niedzielne popołudnie na krajowych drogach. Na DK 73 w pobliżu miejscowości Morawica (woj. świętokrzyskie) doszło do kolizji czterech samochodów.

15:04

Karambol w pobliżu Trzcianki na Mazowszu. W wyniku wypadku zostały ranne dwie osoby. Na miejscu zdarzenia wprowadzono ruch wahadłowy. 

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.

(m)