RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Nastolatek dźgnął nożem, bo 30-latek zwrócił mu uwagę

Publikacja: Poniedziałek, 31 sierpnia (09:49) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

Sąd Rodzinny ze Szczecina zdecyduje dziś o przyszłości 14-latka, który w sobotę wieczorem dźgnął nożem innego mężczyznę. Poszkodowany 30-latek jest w szpitalu. Nastolatek odpowie za uszkodzenie ciała - informuje reporterka RMF FM Aneta Łuczkowska.

Chłopak zaatakował, bo jak mówią policjanci, chciał się zemścić za to, że mężczyzna zwrócił mu uwagę. Dźgnął go dwukrotnie w nogi. Na szczęście rany nie są poważne. 

Jak ustaliła nasz reporterka, nastolatek wcześniej sprawiał problemy wychowawcze, ale do tej pory nie był za nic karany. Chłopak przebywa w policyjnej Izbie Dziecka. Sąd Rodzinny może zdecydować o umieszczeniu go w ośrodku wychowawczym lub o przydzieleniu mu kuratora.

(mal)

Źródło: RMF FM
Tagi: nożownik

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: