Katowicka policja poszukuje sprawców napadu na lombard, do którego doszło 19 czerwca. Funkcjonariusze opublikowali nagranie z monitoringu, na którym widać napastników.


Jak podaje policja, 19 czerwca ok. godz. 12:40 do lombardu weszło dwóch mężczyzn. Napastnicy byli zamaskowani, grozili użyciem noża i miotacza gazu.  Po zabraniu pieniędzy oraz zastawionej biżuterii i zegarków uciekli. Pracownik lombardu, który był na miejscu, nie został poszkodowany.

Wszystkie osoby, które mają informacje na temat napadu lub przestępców, których wizerunki zarejestrowały kamery, proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę pod numerem telefonu 32 200 20 00 w godzinach od 8.00 do 15.00, 32 200 25 55 całodobowo lub z najbliższą jednostką policji tel. 112. Na informacje policja czeka również pod adresem e-mail: kryminalny@katowice.ka.policja.gov.pl lub dyzurny@katowice.ka.policja.gov.pl.

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.