W Bytomiu na Śląsku grasuje zboczeniec, który napada na kobiety. Policja publikuje portret pamięciowy napastnika - jeśli go rozpoznajesz, to skontaktuj się z policją.

Na podstawie zeznań poszkodowanych stworzyliśmy portret pamięciowy mężczyzny - mówi Tomasz Bobrek, rzecznik prasowy komendy miejskiej w Bytomiu. Policja nie podaje, ile kobiet zostało napadniętych przez zboczeńca.

Mężczyzna napada na kobiety zawsze w ten sam sposób. Podbiega do nich i dotyka je w intymne miejsca - łapie za piersi, pośladki lub krocze.

Z ustaleń policji wynika, że mężczyzna ma około 20-30 lat, ma 170 cm wzrostu, jest normalnej budowy ciała. Ma krótkie i ciemne włosy. Twarz ma owalną - bez grzywki.

W trakcie ostatniego napadu był ubrany w: szaro-zielone buty z pomarańczowymi przeszyciami, zielone spodnie z materiału, czarną kurtkę zapinaną na zamek i z kapturem.

Osoby, które mają informacje na temat napastnika można kierować do komendy miejskiej policji w Bytomiu przy ul. Powstańców - numer telefonu:  32 3888200. Można także dzwonić na numery: 997 i 112.