RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Na S8 zapaliła się ciężarówka

Publikacja: Piątek, 30 października (07:27) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

Z utrudnieniami musieli o poranku liczyć się kierowcy jadący S8 na odcinku Wrocław- Oleśnica. Między węzłem Łozina a węzłem Dąbrowa w woj. dolnośląskim zapaliła się przyczepa samochodu ciężarowego. Zdjęcie dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

Zablokowana była jezdnia w kierunku Oleśnicy. Policja kierowała ruchem na wysokości Wrocławia Psie Pole do Łącznika Długołęka.

Na razie nie wiadomo, co spowodowało pożar.

Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: