RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Na krajowej "dwójce" bus wjechał do rowu

Publikacja: Piątek, 25 listopada (08:40) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

Wypadek busa na drodze krajowej numer 2 tuż za obwodnicą Białej Podlaskiej na Lubelszczyźnie. Pojazd wjechał do rowu.

Żadnemu z pasażerów nic poważnego się nie stało - takie są pierwsze informacje. Na miejsce dotarli już policjanci. 

Informację dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM. 

Wcześniej o poranku informowaliśmy o wypadku na A2. Pasażerski bus dachował na wysokości Kun w Wielkopolsce w kierunku Poznania. W środku nie było nikogo oprócz kierowcy. Mężczyźnie nic się nie stało.

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.

(mal)

Źródło: RMF FM
Tagi: wypadek

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: