RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Most w Wyszogrodzie odblokowany

Publikacja: Piątek, 5 listopada (13:10) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Przejezdny jest już most przez Wisłę w Wyszogrodzie (Mazowieckie), gdzie porywisty wiatr przestawił naczepę ciężarowego samochodu. Przeprawa, przez którą przebiega droga krajowa nr 50 Płońsk-Sochaczew, była nieprzejezdna przez około półtorej godziny.

Naczepę, która oparła się o barierę przeprawy i zablokowała jezdnię, udało postawić się na koła bez użycia dźwigu. Potem została odholowana - poinformował rzecznik mazowieckiej policji Tadeusz Kaczmarek.

Źródło: RMF24-PAP FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: