Remont jest konieczny, bo pomieszczenie nie było remontowane od 10 lat, a instalacja elektryczna nie była wymieniana od 20 lat. Chodzi więc nie tylko o estetykę, ale także o bezpieczeństwo - tak w oświadczeniu Ministerstwo Środowiska tłumaczy nagłą potrzebę remontownia foyer przed gabinetem ministra. W tym miejscu oczekują goście ministra, stąd chęć zapewnienia im godnych warunków.

Cała operacja planowana jest z rozmachem. Najpierw demontaż: szklanej ściany, podłogi, parapetów, drzwi oraz instalacji elektrycznej.

Potem w planach jest postawienie nowej ściany, położenie nowej podłogi, malowanie, naklejenie fototapety "Matrix" oraz wstawienie drzwi w kolorze orzech rustikal. Ponadto przywieszenie mosiężnych liter, układających się w słowo minister. Wysokość napisów koniecznie 15 centymetrów.

I już można meblować. Będzie to osiem kanap, stoliki, fotele, verticale, kwietniki i rośliny. Preferowany jest "zamiokulkas" (nazwa rośliny) o wysokości około 50 centymetrów. Do tego brązowe donice i kamyki ozdobne: koniecznie keramzyt brązowy.

Zobacz dokładny "Kosztorys - wyposażenie"

Zobacz "Kosztorys szczegółowy - prace remontowo-aranżacyjne"

Zobacz "Kosztorys prac. Branża elektryczna"