Policja ujawniła wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z makabryczną zbrodnią przy ul. Potockiej w Warszawie. W podpalonym mieszkaniu znaleziono pozbawione głowy ciało młodej kobiety.

Jak podaje policja, poszukiwany w związku ze sprawą jest 30-letni mężczyzna - Kajetan P. Ma on 180-185 cm wzrostu, ciemną karnację. Jest szczupły i może nosić okulary.

Funkcjonariusze proszą o pomoc wszystkich, którzy mają informację o miejscu pobytu poszukiwanego lub widzieli go w ostatnich dniach. Informacje można zgłaszać pod numerami telefonów 22 603-65-59, 22 603-63-52 oraz 997 i 112.

Przypomnijmy, że do tragedii doszło w środę w budynku przy ulicy Potockiej na Żoliborzu. Właśnie tam - w mieszkaniu na pierwszym piętrze - wybuchł pożar z dużym zadymieniem. W środku strażacy znaleźli zwłoki.

W czwartek służbom udało się ustalić, że zamordowana kobieta to 30-letnia Katarzyna J., która na początku tygodnia zaginęła na warszawskiej Woli. Nie mieszkała ona w lokalu, w którym znaleziono jej ciało. Na piątek zaplanowano sekcję zwłok kobiety.

Śledczy chcą jak najszybciej przesłuchać wszystkie osoby, które wynajmowały pokoje w mieszkaniu, w którym znaleziono ciało kobiety. Wiadomo, że mieszkało tam kilku studentów.

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.

(mn)