RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Likwidacja fabryki ekstazy w Legnicy. Padły strzały

Autor: Publikacja: Czwartek, 30 listopada (09:56) Aktualizacja: Czwartek, 30 listopada (09:00)

Policjanci użyli broni podczas likwidacji fabryki tabletek ekstazy w Legnicy - dowiedział się reporter RMF FM. Ranny został jeden z podejrzanych.

Policjanci natrafili na wytwórnię tabletek "Superman", "Batman" i Transformers" w podziemiach drukarni usytuowanej w Legnicy.

Na gorącym uczynku podczas produkcji ekstazy zatrzymano dwóch mężczyzn. Jeden z nich zaatakował funkcjonariuszy. Policjant strzelił mu w nogę. Obaj trafili do szpitala, ich życiu nic nie zagraża.

Podczas przeszukań pomieszczeń wytwórni natrafiono na substancje, z których można było wytworzyć 25 tysięcy tabletek. Zabezpieczono też urządzenia do produkcji środków odurzających. Zatrzymani zostali aresztowani.


(j.)

Źródło: RMF FM
Tagi: narkotyki

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: