RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kursują już pociągi na Dolnym Śląsku

Publikacja: Niedziela, 26 grudnia (13:10) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Udało się odblokować tory kolejowe między Świdnicą a Jaworzyną oraz między Legnicą a Jaworem w woj. dolnośląskim. Specjalne kolejowe pługi usunęły śnieg, który uniemożliwiał przejazd pociągów.

Jak informują Polskie Linie Kolejowe, w drugi dzień świąt, w całej Polsce pociągi kursują normalnie. W trasę wyjechały wszystkie składy, zaplanowane dziś w rozkładach.

Źródło: RMF FM FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: