RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Ktoś podpalił auta w Poznaniu. Spłonęło ich 13

Publikacja: Piątek, 28 października (08:34) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

13 samochodów spłonęło w nocy w Poznaniu. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Darłowskiej i Kościerzyńskiej.

Strażacy dostali zgłoszenie o palących się samochodach tuż przed północą. 

Ogień objął też część pobliskiego budynku. Nikt nie ucierpiał. Trwa ustalanie przyczyn pożaru.

(mal)

Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: