Krzysztof Piątek nie jest już kawalerem. Reprezentant Polski wziął w sobotę ślub z Pauliną Procyk. Według „Gazety Lubuskiej”, ślub i wesele odbyły się w Łagowie w województwie lubuskim.

Jak podaje Onet, zawodnik AC Milan nie pojawił się na sobotnim treningu kadry. Kilka dni wcześniej, informację o tym, że napastnik ominie zajęcia ze względu na sprawy prywatne, podał w rozmowie z Polską Agencją Prasową rzecznik prasowy PZPN Jakub Kwiatkowski.

Nieobecność Piątka wyjaśniło zdjęcie, które zawodnik umieścił na swoich kontach na portalach społecznościowych. Na fotografii para prezentuje ślubne obrączki. "Pan i Pani Piątek" - można przeczytać w opisie zdjęcia.

"Gazeta Lubuska" informuje, że para pobrała się w Łagowie, a wesel odbyło się w Zamku Joannitów. Lokalizacja przyjęcia miała być trzymana w tajemnicy.

Krzysztof Piątek od pięciu lat jest związany z Pauliną Procyk. Prawniczka przeprowadziła się dla niego do Włoch, gdzie piłkarz rozwija swoją karierę. W maju ubiegłego roku para się zaręczyła.