Komenda Miejska Policji w Krakowie opublikowała zdjęcia mężczyzny, który 5 marca napadł na bank przy ulicy Miłkowskiego 21. Sprawca sterroryzował pracownicę oddziału i ukradł prawie 17 tysięcy złotych.

5 marca około godziny 18 do oddziału Banku Spółdzielczego przy ulicy Miłkowskiego w Krakowie wszedł mężczyzna, który następnie zagroził pracownicy placówki przedmiotem przypominającym broń i zażądał pieniędzy. Jego łupem padło 16 750 złotych. Złodzieja zarejestrowały kamery bankowego monitoringu. Policja, licząc na pomoc w ujęciu sprawcy, zdecydowała się na publikację jego zdjęć.

Rysopis sprawcy:

WIEK: ok. 20-25 lat, WZROST: 170 - 175 cm, SYLWETKA: krępa, TWARZ: okrągła, pełna, bez zarostu i znaków szczególnych,

UBIÓR: czarna, materiałowa kurtka typu 3/4, granatowe spodnie dżinsowe, ciemne buty sportowe z popielatą podeszwą, czarna, materiałowa czapka z daszkiem z nausznikami, na dłoniach miał założone lateksowe rękawiczki, w prawej ręce trzymał przedmiot przypominający pistolet.

Osoby, które mają informacje na temat tożsamości lub miejsca pobytu sprawcy napadu, proszone są o kontakt telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Krakowie - Wydział d/w z Przestępczością Przeciwko Mieniu pod nr 12 615-10-40 lub 12 615-26-30.