W miniony wtorek 14-letnia Weronika wyszła z domu zamiarem udania się na lekcje do szkoły, na które nie dotarła.
W chwili zaginięcia miała na sobie bordową kurtkę, czarne spodnie i czarne buty.
W środę 3 maja policja poinformowała RMF FM, że dziewczyna została odnaleziona.
(łł)