Kradzież bankomatu w Blachowni pod Częstochową. Złodzieje przewieźli maszynę do lasu i tam wyciągnęli z niego pieniądze. Policja nie ujawnia, jaką sumę skradziono.

Do kradzieży doszło dziś ok. godz. 3 nad ranem. Najpierw złodzieje podjechali samochodem przed sklep, gdzie stał bankomat. Potem staranowali drzwi. Następnie owinęli bankomat linami, przywiązali je do samochodu dostawczego i wyrwali maszynę z podłogi.

Złodzieje przejechali z bankomatem ok. 5 km i zatrzymali się w lesie. Tam policja znalazła porzucony samochód, w którym był też opróżniony bankomat. Już wiadomo, że najprawdopodobniej auto zostało wcześniej skradzione.


Policja prosi wszystkie osoby, które mają informacje na temat kradzieży bankomatu w Blachowni o zgłaszanie się do Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie (tel. 34 369 1255), Komisariatu Policji w Blachowni (tel. 34 369 0610) lub do najbliższej jednostki Policji. Można też anonimowo przekazać informacje pod numerem alarmowym 997.

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.

(mn)