RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kobiety wydają więcej, również w internecie

Publikacja: Wtorek, 8 marca (06:29) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Kobiety zdominowały zakupy w polskim Internecie. Wydają więcej niż mężczyźni, częściej kupują i są lojalne - donosi "Dziennik Gazeta Prawna ". Panie wydają na e-zakupy jednorazowo około 120 złotych. Mężczyźni, średnio 90 złotych.

Jak wynika z przeprowadzonych badań panowie kupując w Internecie robią to dla wygody, kobiety natomiast szukają oszczędności. Z sondażu wyszło również, że kobiety są bardziej lojalne. 32 proc. sklepów internetowych zapytanych o stałych odbiorców odpowiedziało, że są nimi przede wszystkim panie. Na mężczyzn wskazało 8 proc. Kobiety stanowią już ponad 60 proc. kupujących w Internecie.

Źródło: RMF24/PAP

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: