RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Klimatyzacja na wagę złota

Publikacja: Sobota, 17 lipca (20:10) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Przy ponad 30-stopniowych upałach wiatraki i inne urządzenia klimatyzacyjne rozchodzą się w mgnieniu oka. W Toruniu w niektórych sklepach na wentylator trzeba się zapisać.

O dostawy kolejnych urządzeń nie ma nawet co pytać. Jeśli jakieś w ogóle jeszcze będą, to najwyżej po kilkanaście sztuk. Wśród ludzi krążą już legendy, gdzie można jeszcze znaleźć wentylatory.

Cena mało kogo zraża. Sprzedawane są urządzenia za 300 złotych, a nawet droższe. Nic dziwnego zatem, że po zakupie urządzeń chłodzących, w wielu domach dochodzi do spięć. Ponad 300 złotych na wentylator, to faktycznie można się pokłócić. Aczkolwiek jak się potem w domu odczuje różnicę, to te kłótnie też znikają - mówiła mieszkanka Torunia.

Źródło: RMF FM FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: