Do kilku wypadków doszło o poranku w deszczowej Warszawie. Jeden z nich miał miejsce na Rondzie Wiatraczna. Tam zderzyły się ze sobą autobus linii 188 z tramwajem nr 24. W sumie 11 osób trafiło do szpitala.

Na Rondzie Wiatraczna tramwaj linii 24 uderzył w autobus linii 188. Następnie autobus przemieścił się i uderzył w samochód osobowy.

Jak poinformowała nas policja, 11 osób zostało poszkodowanych, a 16 - pomoc medyczna została udzielona na miejscu. Osoby przetransportowane do szpitala miały lekkie obrażenia, głównie otarcia i zadrapania.

Kierowca i motorniczy byli trzeźwi. Policja bada przyczyny wypadku i sprawdzi, który z mężczyzn doprowadził do zderzenia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że któryś z pojazdów - autobus albo tramwaj - wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle.

Utrudnienia w ruchu na tym odcinku trwały około dwóch godzin. Przed godz. 10 ruch w rejonie Ronda Wiatraczna odbywał się już normalnie, ale jak - informuje stołeczny ZTM - na trasie nadal mogą występować opóźnienia.

Utrudnienia w stolicy były także na Rondzie Dmowskiego - doszło tam do zderzenia autobusu z autem osobowym, którego kierowca trafił do szpitala. Ruch od Al. Jerozolimskich w stronę pl. Konstytucji był poważnie ograniczony. Służby dokończyły już sprzątanie rozlanego oleju. 

Rano doszło też do stłuczki czterech aut na ul. Prymasa Tysiąclecia. Nikt nie został poszkodowany, ale kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami.

Jak wiecie z Faktów, Z kolei po południu na wysokości Parku Fontann zderzyły się cztery samochody. W wypadku ranne zostały dwie osoby, jedna z nich ma ciężkie obrażenia. Korek na Wisłostradzie sięga ulicy Krasińskiego. 

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.

(mal)