Policjanci otrzymali telefoniczny sygnał o podejrzanym kierowcy samochodu ciężarowego z naczepą. Informator zauważył, że tir jechał zygzakiem i wjeżdżał na przeciwny pas ruchu.
Policjanci zatrzymali samochód. Po badaniu okazało się, że kierowca pojazdu miał w organizmie ponad trzy promile alkoholu. 43-letni mieszkaniec powiatu radomskiego spędził noc w policyjnym areszcie.
Mężczyzna stanie przed sądem; grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności.