Obaj mężczyźni mieli ponad dwa promile alkoholu we krwi. Żaden z nich nie ucierpiał w wypadku. Po uderzeniu w ścianę budynku próbowali uciec, ale policjanci zatrzymani ich po krótkim pościgu.
Teraz 20- i 21-latek trzeźwieją. Żaden nie chce przyznać się do tego, że siedział za kierownicą...
Informację o wypadku dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
(edbie)