RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kard. Macharski wyszedł ze szpitala. "Stan dobry"

Publikacja: Wtorek, 31 grudnia (19:31) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Kardynał Franciszek Macharski wyszedł ze szpitala. Były metropolita krakowski przeszedł tam operację po złamaniu kości udowej.

Zabieg operacyjny się powiódł. Stan pacjenta jest dobry. Dalsza rehabilitacja będzie kontynuowana w domu - powiedziała dyrektor Szpitala Specjalistycznego im. Gabriela Narutowicza w Krakowie, Renata Godyń-Swędzioł.

Kardynał wrócił do sanktuarium Ecce Homo św. Brata Alberta. Mieszka na jego terenie, odkąd przeszedł na emeryturę.

Kardynał Macharski upadł w swoim mieszkaniu i złamał kość udową 18 grudnia. Konieczne było przeprowadzenie operacji.

(abs)

Źródło: RMF24/PAP

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: