RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Jaworzno: Trzy śmiertelne ofiary czadu

Publikacja: Wtorek, 1 lutego (09:10) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

W jednym z opuszczonych budynków w Jaworznie (województwo śląskie) znaleziono ciała trzech mężczyzn, którzy zatruli się czadem. Byli to bezdomni, którzy prawdopodobnie chcieli się ogrzać przy małym piecu.

W trakcie tej zimy w Śląskiem czadem zatruło się śmiertelnie już 12 osób.

Źródło: RMF FM FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: