RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Jak zarabiać, to w KGHM

Publikacja: Czwartek, 7 kwietnia (07:15) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Trzej związkowcy KGHM, którzy są członkami rady nadzorczej firmy, zarobili łącznie w ubiegłym roku ponad 700 tys. zł. W przyszłym tygodniu mają negocjować z zarządem spółki podwyżki wynagrodzeń - ujawnia "Gazeta Wyborcza".

Wysokość dochodów działaczy została podana tylko dlatego, że wynika to z obowiązku przekazywania takich informacji przez członków rady nadzorczej, w której ci panowie zasiadają.

W całym kombinacie pracownicy nie mogą narzekać, bo w ub.r. średnia płaca osiągnęła tam rekordowe 8,7 tys. brutto. Co dziwne, składa się na to w sumie aż 18 pensji.

Źródło: RMF24/PAP

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: