Kierowca samochodu osobowego wyjeżdżając z drogi podporządkowanej najprawdopodobniej wymusił pierwszeństwo. Wtedy uderzył w niego tir, po czym doszło do czołowego zderzenia z autobusem relacji Warszawa-Toruń. Kierowca tego pojazdu był przez kilkadziesiąt minut zakleszczony. Trafił do szpitala razem z pozostałymi kierowcami i jedna z pasażerek autokaru. Pozostałe osoby zostały niegroźnie poobijane.
W związku z blokadą drogi zorganizowano objazdy trasą krajową nr 7 oraz przez miasto.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
(mn)