RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

GKS Bełchatów liczy straty po pseudosportowym widowisku

Autor: Publikacja: Środa, 14 maja (11:38) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Na wczorajszy mecz do Bełchatowa przyjechali pseudokibice bardzo dobrze znani policji. Trzej zatrzymani mężczyźni trzeźwieją w areszcie i nie wykluczone, że też brali udział w bójce.

Po półtora tysiąca złotych grzywny i zakaz stadionowy na 2 lata dostali kibice Wisły Kraków, którzy wczoraj wbiegli na boisko przed rzutami karnymi - tak zdecydował sąd w Bełchatowie. Trzeci z zatrzymanych, kibic Legii Warszawa, będzie odpowiadał przed sądem w normalnym trybie ze względu na stan zdrowia.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: