Karolina K. wydmuchała 0,42 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że przed pójściem do szkoły dziewczyny piły piwo. Karolina wypiła pół puszki, ale Natalia aż sześć, a dwa kolejne piwa wzięła ze sobą na lekcje z zamiarem wypicia ich w ciągu dnia - mówi Henryk Sołodki z policji w Bartoszycach.
Funkcjonariusze ustalają teraz, w jaki sposób 15-latki zdobyły alkohol.
INTERWENCJA RMF FM. Nasi dziennikarze pomogą Wam rozwiązać problem. Czekamy na Wasze zgłoszenia.
bartoszyce.wm.pl
(mpw)