W Zakopanem i okolicy śniegu na stokach coraz mniej. Natomiast w Beskidach ciągle jest sporo miejsc gdzie można poszaleć na nartach. Zwolennikom białego szaleństwa może tam dziś jedynie przeszkadzać silny, a miejscami nawet porywisty wiatr.

W Tatrach pogorszyły się warunki narciarskie. Można jeszcze jeździć tylko na sztucznie naśnieżanych stokach. Ponad metr śniegu leży na Kasprowym Wierchu, ale wieje tam silny wiatr i na razie nie ma mowy o uruchomieniu kolejki linowej i wyciągów krzesełkowych.

Wiatr będzie dziś przeszkadzał także narciarzom w Beskidach. Mimo to nadal są tam dość dobre warunki narciarskie. Na przykład w Korbielowie, w Masywie Pilska leży teraz około pół metra śniegu. W Szczyrku można korzystać ze sztucznie naśnieżonych stoków na Pośrednim, Golgocie oraz trasie fisowskiej ze Skrzycznego. Niestety tam możliwe są już liczne przetarcia. W Wiśle kuszą jeszcze między innymi Stożek i Soszów. Na Czantorii w Ustroniu da się jeździć już tylko w górnej części stoku.

Choć patrząc za okno trudno w to uwierzyć, to niewątpliwie śnieg można znaleźć także w centrum aglomeracji na sztucznym stoku w Bytomiu oraz na dwóch niewielkich stokach na ternie jury krakowsko-częstochowskiej - w Morsku i Cisowej.