Przed gimnazjalistami prawdziwy egzaminacyjny maraton! Jeśli jednak macie ochotę na chwilę relaksu - wybierzcie się z nami do Telepizzy. Wystarczy, że macie konto mailowe i ważną legitymację poświadczającą naukę w ostatniej klasie gimnazjum. RMF FM i Interia.pl fundują 3 tysiące darmowych pizz i 30 tysięcy kuponów rabatowych!

TUTAJ POBIERZESZ KOD NA DARMOWĄ PIZZĘ

Już od pierwszego dnia egzaminów gimnazjalnych będziecie mogli pobrać ze specjalnej strony kupony na darmowe pizze i kupony uprawniające do atrakcyjnych zniżek.

W sumie czeka na Was 3 tysiące darmowych pizz i aż 30 tysięcy kuponów rabatowych.

TEST GIMNAZJALNY 2015. Na naszych stronach w dniu egzaminów publikować będziemy arkusze egzaminacyjne wraz z propozycją odpowiedzi.

Kto może wziąć udział w akcji?

Gimnazjalista z ważną legitymacją poświadczającą naukę w ostatniej klasie. Osoba, która chce skorzystać z promocji, musi również posiadać konto mailowe.

Nagrody

Nagrody główne w postaci kodu na darmową pizzę rozdawane będą 21, 22 oraz 23 kwietnia 2015 roku. Otrzyma je w każdej godzinie 200 Uczestników konkursu, którzy odpowiednio od godziny 14:00, 15:00, 16:00, 17:00 i 18:00 najszybciej prześlą swój adres mailowy za pomocą formularza zamieszczonego na stronie pizzadlagimnazjalisty.interia.pl (strona będzie działała od wtorku 21 kwietnia od godziny 14:00).

Każdy Uczestnik ma prawo do otrzymania tylko jednej nagrody głównej.

Nagrody dodatkowe w postaci 30 tysięcy kodów rabatowych będą przyznawane wszystkim pozostałym Uczestnikom.

Kupony można zrealizować w każdym lokalu Telepizzy (z wyłączeniem lokali w Pile, Wyszkowie, Oławie, Głuchołazach, Kościerzynie, Tucholi)  za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej.

Listę lokali znajdziecie TUTAJ!

Przeczytaj regulamin konkursu!