RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Dziecko wypadło z okna w szkole

Autor: Publikacja: Piątek, 12 grudnia (16:17) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

Wypadek w szkole podstawowej w Zawierciu w Śląskiem. Uczennica pierwszej klasy wypadła z okna na pierwszym piętrze. Dziecko trafiło do szpitala.

Dziewczynka ma złamaną nogę. W szpitalu przejdzie dokładne badania, żeby wykluczyć ewentualne poważniejsze obrażenia. Prawdopodobnie któryś z nauczycieli zamknął drzwi do klasy na klucz, nie wiedząc, że jest tam uczennica.

Przestraszone dziecko próbowało wydostać się na zewnątrz przez okno. Okoliczności wypadku wyjaśnia policja.


Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: