RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Dzieci było za dużo. Jechały do szkoły na stojąco

Publikacja: Środa, 29 kwietnia (12:03) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

Funkcjonariusze ostrołęckiej drogówki zatrzymali do kontroli autobus, który przewoził uczniów na terenie gminy Czarnia. Jak okazało, w pojeździe przewożonych było o 16 osób więcej, niż jest to dozwolone. Te dodatkowe osoby jechały stojąc.

Dodatkowo w autobusie policjanci ujawnili szereg nieprawidłowości w stanie technicznym oraz braki w obowiązkowym wyposażeniu pojazdu.

Dowód rejestracyjny mana został zatrzymany, a na kierującego policjanci nałożyli mandat karny w wys. 700 zł.

 (j.)

Źródło: RMF/Policja

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: