RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Dolnośląskie: Wypadek busa, 16 osób w szpitalu

Publikacja: Sobota, 2 kwietnia (19:19) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

16 osób trafiło do szpitala na badania po wypadku busa, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 367 w okolicach miejscowości Mysłakowice. Policja zatrzymała kierowcę. Mężczyzna miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie.

Kierowca busa wyprzedzając inny samochód stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierkę. Bus, w którym jechało 16 młodych sportowców, dachował. Początkowo do szpitala trafiło czterech chłopców, jednak później reszta pasażerów zaczęła uskarżać się na bóle i również została przewieziona na badania - powiedziała zeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze Edyta Bagrowska.

Źródło: RMF24/PAP

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: