RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Dla kurażu przed egzaminem wypiła alkohol

Publikacja: Środa, 13 kwietnia (09:17) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

15-letnia uczennica jednego z częstochowskich gimnazjów przyszła pijana na wczorajszy egzamin. Dziewczyna miała blisko promil alkoholu w organizmie. Nastolatki nie dopuszczono do testu, a o sprawie powiadomiono policję i sąd rodzinny. Swój stan dziewczyna tłumaczyła... stresem przed egzaminami.

Wczoraj gimnazjaliści z całego kraju pisali test z wiedzy humanistycznej. Dziś zmagają się z egzaminem z wiedzy matematyczno-przyrodniczej. Jutro będą rozwiązywać test z języka obcego.

Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: