RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Coraz więcej osób bez prądu na Warmii i Mazurach

Publikacja: Wtorek, 8 lutego (11:43) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Już około 11 tys. odbiorców nie ma prądu na Warmii i Mazurach. Z powodu silnych wichur pozrywane zostały linie energetyczne w okolicy Orzysza, Pisza, Węgorzewa i Braniewa.

Energetycy nie podają, ile czasu zajmie usuwanie awarii, meteorolodzy ostrzegają, że w tej części Polski silnie wiać będzie dziś przez cały dzień.

Źródło: RMF FM FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: