RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Ciężarówka zderzyła się z autobusem

Publikacja: Piątek, 21 marca (11:22) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dwie osoby - kierowca ciężarówki i pasażer autobusu - zostały ranne w wypadku, do którego doszło na warszawskich Bielanach. Miejski autobus zderzył się tam z ciężarówką.

Autobus linii 110 jechał w kierunku centrum ulicą Wólczyńską.

Na skrzyżowaniu z ulicą Nocznickiego autobus zderzył się z ciężarówką i uderzył w słup. Dwie osoby - pasażer autobusu i kierowca ciężarówki - zostały przewiezione do szpitala - relacjonowała zdarzenie Edyta Adamus ze stołecznej policji.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca ciężarówki mógł nie ustąpić pierwszeństwa przejazdu.

Ustalamy wszystkie okoliczności wypadku. Na miejscu są nadal utrudnienia w ruchu - dodała Adamus.

Kierowcy byli trzeźwi. Według ratowników życiu rannych w wypadku nie zagraża niebezpieczeństwo.

(j.)

Źródło: RMF24/PAP

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: