RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Chciał ukraść komputery z... sądu

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Zatrzymany sprawca nocnego włamania do budynku sądu okręgowego w Katowicach. Złodziej najprawdopodobniej szukał sprzętu komputerowego, ale niczego nie zdążył ukraść, bo zaniepokojona ochrona zawiadomiła policję.

Przestępca w chwili zatrzymania był pijany i - jak powiedział później policjantom - nie pamiętał, jak włamywał się do sądu, ani jak przeszukiwał pokoje.

Źródło: RMF FM FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: