W piątek o godz. 5:30 w gmachu Kancelarii Prezesa Rady Ministrów odbędzie się konferencja, na której Beata Szydło podsumuje 100 dni pracy swego gabinetu - dowiedziała się Polska Agencja Prasowa. Następnie premier odwiedzi różne miejscowości - będzie się spotykała m.in. z pracownikami zakładów i rodzinami. W ciągu dnia oddzielne konferencje będą zwoływać ministrowie, którzy podsumują działania swoich

Beata Szydło /PAP/Radek Pietruszka /PAP

Według informacji PAP, premier Szydło odwiedzi wiele miejsc, w których w trakcie kampanii wyborczej składała obietnice wyborcze, m.in. podwarszawski Józefów, gdzie spotykała się z rodzinami wielodzietnymi i przedstawiła założenia programu Rodzina 500+.

W poniedziałek premier Beata Szydło zaznaczyła, że jeśli miałaby 100 dni rządu podsumować jednym zdaniem, to może powiedzieć: Tak jak szliśmy do wyborów pod hasłem: Damy radę, to daliśmy radę i damy radę w następnych miesiącach. Podkreśliła, że jej rząd konsekwentnie realizuje wszystko, co założył. Oczywiście podsumowanie będzie, zaprezentujemy te wszystkie działania, które były podejmowane, ale nie to jest najważniejsze. Najistotniejsze jest to, by realnie działać i wprowadzać zmiany, na które czekają Polacy - zaznaczyła szefowa rządu.

(mn)