Anna Lewandowska, żona Roberta Lewandowskiego urodziła drugie dziecko. Jak poinformował na swoim Instagramie piłkarz, na świat przyszła Laura.

"Witaj malutka! Witamy na świecie Laurę! Dobra robota mamusiu!" - napisał w opisie do zamieszczonego w sieci zdjęcia z córeczką Robert Lewandowski zdradzając przy okazji jej imię.

O tym, że Anna i Robert Lewandowscy ponownie zostaną rodzicami, dowiedzieliśmy się w listopadzie 2019 roku. Zawodnik Bayernu Monachium po strzelonym golu z Olympiakosem Pireus wykonał znaną w świecie "cieszynkę" i wsadził piłkę pod koszulkę, czym dał do zrozumienia, że jego żona jest w ciąży. Chwilę później tę wiadomość na swoim profilu na Instagramie potwierdziła Anna Lewandowska - przypomina Onet.

Druga córeczka Lewandowskich

Anna i Robert Lewandowscy po raz pierwszy rodzicami zostali 4 maja 2017 roku. Anna Lewandowska urodziła córkę, której dano na imię Klara. Anna Lewandowska wraz z mężem Robertem w wielu wywiadach mówili, że marzą o rodzeństwie dla córeczki i wyrażali nadzieję, że Klara kiedyś będzie miała rodzeństwo. Jak widać, ich kolejne marzenie się spełniło. Klara Lewandowska od teraz będzie mogła się cieszyć z roli starszej siostry. Dziewczynka razem z rodzicami nie mogła się doczekać dnia, w którym na świat przyjdzie jej rodzeństwo.