RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

8 tys. gospodarstw na Podlasiu wciąż bez prądu

Autor: Publikacja: Niedziela, 23 listopada (09:33) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Energetycy wciąż usuwają skutki wczorajszych opadów ciężkiego śniegu na Podlasiu. Bez prądu nadal jest ok. 8 tysięcy gospodarstw m.in. w gminach Michałowo, Czarna Białostocka, Nowy Dwór, Sokółka i Kuźnica.

Zerwane linie energetyczne położone są na bardzo trudnym terenie. To właśnie ze względu na bezpieczeństwo energetyków prace naprawcze były wstrzymane przez noc. Wznowiono je dopiero nad ranem. Jak dowiedział się nasz dziennikarz, są miejsca, gdzie na linie spadły nawet całe drzewa.

Energetycy zapewniają, że wszystkie awarie mają zostać usunięte jeszcze dzisiaj.

Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: