Policjanci z Wrześni w Wielkopolsce prowadzą poszukiwania 62-letniego Marka Ślugaja. Mężczyzna jest podejrzewany o zabójstwo mężczyzny, a także usiłowanie zabójstwa kobiety. Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu wyznaczył nagrodę za pomoc w ustaleniu miejsca, gdzie może ukrywać się 62-latek.

62-latek jest podejrzewany o zabójstwo mężczyzny 27 listopada w Ksawerowie. Dzień wcześniej miał usiłować zabić kobietę we Wrześni.

Jak podaje policja, Marek Ślugaj może poruszać się rowerem miejskim z charakterystycznym mocno wystającym "rogiem" przy kierownicy z prawej strony oraz z plastikową skrzynką na bagażniku. Gdy był ostatnio widziany, 62-latek ubrany był w jasne spodnie, czarną czapkę, czarną kurtkę oraz grube, czarne rękawice.


Policjanci proszą o kontakt osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu mężczyzny. Funkcjonariusze czekają pod numerami telefonu: 61-84-131-11, 61-437-52-00, bądź pod numerem alarmowym 112.


Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.

(mn)