RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

48 kilogramów heroiny w zderzaku

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

W Białych Błotach koło Bydgoszczy policjanci zatrzymali 22-letniego kierowcę, który w zderzaku swojego auta przewoził… 48 kilogramów heroiny. Co więcej, mężczyzna był pod wypływem narkotyków.

Narkotyki wykrył pies, który towarzyszył funkcjonariuszom w czasie kontroli drogowej. Heroina zapakowana w foliowy worek znajdowała się w schowku pod przednim zderzakiem samochodu.

22-latkowi za przewożenie narkotyków grozi do pięciu lat więzienia, a za prowadzenie samochodu pod ich wpływem - do dwóch lat.

Źródło: RMF24-PAP FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: