RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

2,5-latek za kółkiem. Potrącił kobietę

Publikacja: Środa, 22 stycznia (21:43) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

2,5 latek siedział za kierownicą samochodu, który w Kołobrzegu w województwie zachodniopomorskim potrącił kobietę. Bus stał przed supermarketem. Rodzice na moment zostawili chłopczyka samego.

Dziecko siedziało w busie na przednim siedzeniu. Jego matka była na zakupach w sklepie. Ojciec na chwilę wyszedł z samochodu.

Malec wykorzystał ten fakt i przekręcił kluczyk w stacyjce. Wtedy auto zaczęło się toczyć. Uderzyło w kobietę, która wybierała pieniądze z bankomatu stojącego przed supermarketem.

Kobieta trafiła do szpitala na obserwację. Chłopczykowi nic się nie stało.

(mpw)

Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: